Виставкові намети – Rekord Hale Namiotowe

Project Info

Наша компанія пропонує оренду різних типів наметів, призначених для організації ярмарків, тимчасових офісів і приміщень з метою проведення конференцій або організації прес-центрів. Широкий асортимент продукції разом з додатковим обладнанням дає Вам необмежені можливості дизайну інтер’єру і дозволяє налаштувати його до потреб клієнта і характеру організованих ярмарків, виставок і конференцій.

Конструкції дозволяють встановлювати освітлювальне та звукове обладнання відповідно до обставин. Крім того, можна встановити опалювальні системи та кондиціонери, що дозволяють організувати події не залежною від погодних умов. Функціональний простір створюється за короткий час і так само швидко розбирається. Мобільність наших рішень є безперечною перевагою, особливо у випадку конференцій, які організовуються часто, але нерегулярно.

Description

Наші споруди не раз використовувалися для організації ярмарків у будівельній галузі: INTERBUD, GRYFBUD, Малопольського весільного ярмарку, виставок та сільськогосподарських ярмарків (OPOLAGRA, Agro Show Bednary, AGROTECH, ENERGETAB).

Client:
Santafe
Date:
12 June 2015
Location:
London
Category:
Виставкові