НАМЕТИ – ЧОМУ ВАРТО З НАМИ ПРАЦЮВАТИ?

НАМЕТИ – ЧОМУ ВАРТО З НАМИ ПРАЦЮВАТИ?

НАМЕТИ – ЧОМУ ВАРТО З НАМИ ПРАЦЮВАТИ?

ХХІ століття змушує підприємців використовувати сучасні та комфортні рішення. Кожен маркет змінюється і розвивається з кожним днем, тому компанії повинні пристосовуватися до таких динамічних умов. Найбільший розвиток видно у event – індустрії, де все частіше використовуються мобільні, універсальні павільйони, так і стаціонарні будівлі, які часто не відповідають своїм основним завданням, а їхня оренда коштує дорого. У цій статті ми розглянемо всі переваги використання мобільних павільйонів для організації спеціальних заходів.

  1. Мобільність

Як ми вже зазначили раніше, одним з найважливіших аспектів поточного ринку праці є його волатильність. Так само, як люди більше не працюють у одній компанії ціле життя, фірми все частіше змінюють свою штаб-квартиру. Зміни стали невід’ємним елементом бізнесу 21-го століття і тому в цих умовах мобільні споруди (намети) є ідеальним рішенням. Існують моделі наметів, в яких монтаж і демонтаж займають лише кілька годин, а транспортування вже не є проблемою. Тому, якщо виникає потреба покрити потрібну поверхню у швидкому темпі, наприклад на час концерту або весілля, то намети стають найкращим рішенням. Якщо виникає потреба в установці споруди на довший період часу, то намети до цього чудово пристосовані – конструкції стабільні та стійкі до будь-яких несприятливих погодних умов, тому вони виконуватимуть ту ж саму функцію, що і стаціонарні будівлі. Коли виникає потреба демонтажу або просто переміщення наметів, їх розбирання також не стане проблемою.

  1. Сучасність

Наші намети можна спроектувати будь-якої форми, а деякі моделі можуть поєднуватися один з одним і створювати цілий наметовий комплекс . У певному сенсі сам факт використання наметів є інноваційним і сучасним – це наприклад шатро на корпоративи, концерти і т.п. Варто зазначити, що є намети, метою яких є дивувати своїми оригінальними формами. У нашому арсеналі – це намети WLS, що також називаються сферичними, вони можуть вільно поєднуватися один з одним, а їхній дизайн є нетрадиційним, навіть футуристичним. Намети Аркада (FALA) також значно відрізняються від класичних – їхній дах у вигляді привабливої арки додасть елегантності кожному заходу. Також варто ознайомитися з наметами типу TORUS, які є інноваційним продуктом нашої компанії. TORUS – це оригінальна концепція, яка поєднує в собі високий стиль і при цьому зручність використання.

  1. Універсальність

Перевагою наметів є те, що їх підбирають під стиль заходу, а не навпаки. Набагато складніше, коли будівля є стаціонарною, знаходиться в певному місці і має свій клімат. Важко організувати успішне весілля, виставку або спортивне змагання в одній і тій самій споруді. Стаціонарні конструкції, як правило, присвячені одному типу подій, тому їхня сфера використання обмежена. На відміну від таких споруд, мобільні павільйони розробляються спеціально для певних заходів. Можливо, Ви шукаєте приміщення для переховування обладнання? Виберіть намет для складів, найважливішою особливістю якого є не його зовнішній вигляд, а його зручність, надійність і стабільність. Може, організовуєте весілля влітку? Виберіть павільйон, який додасть атмосферу урочистості та свята. Концерт? Намет типу „мушля” додась незабутні візуальні та акустичні ефекти Вашому заходу!

  1. Стійкість до погодних умов

Основним завданням наметів є не тільки організація масштабних проектів, але й захист учасників цих проектів від погодних умов. Навіть портативні моделі для організації сезонних або тимчасових подій забезпечують повний захист від низької/високої температури, дощу, снігу, вітру і т.д. Деякі з наметів, такі як на приклад CYL мають спеціальну конструкцію, що пропускає світло (не має потреби використання штучного освітлення протягом дня) і одночасно не засліплює осіб всередені намету. Також при необхідності існує можливість встановити кондиціонер або опалення.

  1. Низька вартість експлуатації

Установка мобільного павільйону, купівля або оренда – це відносно невеликі інвестиції, особливо в порівнянні з дорогими і часто збитковими стаціонарними будівлями. Вам не потрібно вкладати багатомільйонні кошти для ефективного покриття корисного простору. Наші намети розроблені таким чином, щоб використання штучного освітлення протягом дня було якнайменшим, а витрати на самі павільйони зводяться до мінімуму. Недорогою є і можливість перенесення конструкції – монтаж і демонтаж не є важкий, тому розбір намету та його повторний збір в іншому місці не передбачає високих затрат.

НАМЕТИ REKORD – ДОВІРСЯ НАМ

Щороку збільшується кількість бажаючих користуватися нашими наметами і тут немає чому дивуватися – вони є практичним та естетичним рішенням XXI століття. Всіх, зацікавлених покриттям будь-якої великої поверхні для організації масових подій, заохочуємо сконтактуватися з нами. До кожного замовлення маємо індивідуальний підхід і неодмінно знайдемо оптимальне рішення, що Вас задовільнить. Запрошуємо до співпраці!