ВСЕСЕЗОННІ НАМЕТОВІ КОНСТРУКЦІЇ

ВСЕСЕЗОННІ НАМЕТОВІ КОНСТРУКЦІЇ

ВСЕСЕЗОННІ НАМЕТОВІ КОНСТРУКЦІЇ

Ми пропонуємо Вашій увазі різноманітні типи наметів, розраховані для експлуатації цілий рік.  Вони можуть експлуатуватися як павільйони для складів, спортивні, виробничі, а також намети для особливих подій. Такі намети можуть бути як орендовані, так і виконані спеціально на продаж під замовлення.

Всі елементи будівлі з різними типами дахової покрівлі відповідають вимогам PN-EN 13782, а використані в наметах технічні рішення  створюють стійку конструкцію до різних навантажень (сніг, дощ, вітер) та  відповідають технічним нормам.

Основний принцип полягає у організації такої конструкції, щоб її форма сприялала природному зісковзуванню снігу з даху – форма повинна бути якнайбільш заокругленою (наприклад: вироблені нами намети типу CYL, TFS, WLS, KRAT). Це лише перший принцип, який є обов’язковим та вирізняє всесезонні намети від інших.

Другий принцип – це забезпечити, щоб обшивка даху наметової будови була достатньо та рівномірно натягнена в двох напрямках, як по ширині так і по довжині. Найкращим безпечним рішенням є її натягненя механічним способом. Менш безпечним способом є наповнення повітрям, що заганяється між двома шарами обшивки (система віроломна в разі проколу балону або відсутності джерела живлення для пристрою, призначеного для закачування повітря в двоярусний дах).

Всесезонні намети з обшивкою, натягнутою у двох напрямках під відповідним кутом нахилу, дозволяють покрівлі самоочищуватися від снігу та уникнути його накопиченню в западинах покриття (не утворюються так звані снігові мішки). Сніг зісковзує зі слизького матеріалу під власною вагою. З практики ми знаємо, що всесезонні намети повинні мати мінімальний кут нахилу 25 градусів.

Додатковим рішенням у всесезонних наметах є використання в приміщенні аварійного опалення. Мова йде не про досягнення високих температур, бо навіть невелике нагрівання повітря всередині намету змушує сніг відокремлюватися від покрівельного матеріалу і сповзати з нього. При цьому потрібно обов’язково дотримуватися вищезазначених принципів, адже зісковзуючий сніг не повинен мати жодних перешкод на шляху.

Ми працюємо відповідально.  За більш ніж 20 років роботи ми зробили висновки з несправностей, які траплялися з конструкціями під час зими і в поєднанні з „підглянутими” рішеннями, що використовують компанії і з Європи, і з Канади (більш засніженої, ніж Європа), пропонуємо нашим клієнтам лише такі всесезонні намети, що на 100 % гарантують безпеку для людей і майна.